Denizli Haber - Fabrika turunda, Vali Coşkun, mermer bloklarının kesimi, işlenmesi ve şekillendirilmesi gibi aşamaları yakından inceledi. Ayrıca, firmanın yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla ortaya çıkan yenilikçi tasarımlı mermer ürünleri de gözlemleme fırsatı buldu. Vali Coşkun, özel tasarım mermer ürünlerinin kalitesini ve yaratıcı detaylarını hayranlıkla izledi.

COŞKUN’DAN IONİC STONE FABRİKASI’NA ZİYARET (1)

Ionic Stone firmasının uluslararası alanda kazandığı birçok ödülü öğrenen Vali Coşkun, firmaya desteklerini ve takdirlerini dile getirerek, Denizli'nin bu alanda bir marka haline gelmesinde Ionic Stone'ın önemli bir rol oynadığını vurguladı.

COŞKUN’DAN IONİC STONE FABRİKASI’NA ZİYARET (5)

Vali Coşkun, Denizli'nin mermer sektöründeki büyümesinin ve gelişiminin, istihdam yaratma ve ekonomik katkı sağlama açısından önemli olduğunu belirtti. Aynı zamanda, Ionic Stone gibi başarılı firmaların Denizli'nin tanıtımına da katkı sağladığını ifade etti.

Taşlıcalı “Denizli turizmi unutulmamalı!" Taşlıcalı “Denizli turizmi unutulmamalı!"

COŞKUN’DAN IONİC STONE FABRİKASI’NA ZİYARET (4)

Ziyaretin sonunda Vali Coşkun, Ionic Stone Yönetim Kurulu Başkanı Celil Kılınç ve çalışanlarına teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi ve yapılan çalışmaların Denizli'nin ekonomik büyümesine etkisini takdir etti. Aynı zamanda, Denizli'nin mermer sektöründeki potansiyelinin daha da artırılması için iş birliğine devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

COŞKUN’DAN IONİC STONE FABRİKASI’NA ZİYARET (3)COŞKUN’DAN IONİC STONE FABRİKASI’NA ZİYARET (2)

Editör: Tahir Aygün