Baba ve 16 yaşındaki oğluna silahlı saldırı: 1 ölü, 1 ağır yaralı Baba ve 16 yaşındaki oğluna silahlı saldırı: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Denizli Haber - Şüpheli sefer tasının hemen etrafı güvenlik şeritleriyle çevrilen meydanda, olay yerine Bomba İmha Ekibi de gönderildi. Bomba İmha Ekibi, gerekli güvenlik önlemleri alarak olay yerine ulaştı ve incelmelerine başladı.

Bu önemli gelişme sonucunda, Denizli 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda bulunan kavşak tamamen kapandı. Meydandaki trafiğin durdurulmasıyla birlikte bölgedeki vatandaşlar ve sürücüler de güvenli bir şekilde başka güzergahlara yönlendirildi.

Olay yerine intikal eden emniyet birimleri, geniş güvenlik önlemleri alarak bölgede teyakkuz halinde beklemeye başladı. Vatandaşların güvenliği açısından tam bir koordinasyon içerisinde çalışan güvenlik güçleri, durumu daha da güvenli hale getirmek için tüm tedbirleri aldı.

Olay yerindeki inceleme çalışmalarının sürdüğü ve sefer tasının içeriğinin netleştirilmesi için Bomba İmha Ekibi'nin yoğun bir şekilde uğraştığı belirtildi. Henüz sonuçlanmamış olan incelemelerin ardından emniyet güçleri, gerekli adımları atacak ve bölgedeki güvenlik durumunu netleştirecektir.

Denizli 15 Temmuz Şehitler Meydanı'ndaki bu gelişmeyle ilgili olarak kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecek ve herhangi bir tehlikenin bertaraf edildiği durumu en kısa sürede paylaşılacaktır. Vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru için emniyet birimlerimizin titizlikle yürüttüğü çalışmalar kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Editör: Tahir Aygün