Denizli Haber - Uyguladığı yenilikçi eğitim modelleriyle öne çıkan Çözüm Kolejinde yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla ilk ders zili çaldı. Okul kampüsünde gerçekleştirilen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Anaokulu ve ilkokulda geçtiğimiz hafta oryantasyon sürecinden geçen miniklerin yanı sıra ortaokul ve lisede eğitim görecek öğrencilerin heyecanları görülmeye değerdi. Törene katılan velilerde çocukların heyecanlarına ortak oldu.

WhatsApp Image 2023-09-11 at 13.47.42

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortağı İsmail Kıyak, yaptığı konuşmada 2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilere ve eğitimcilere hayırlı olmasını diledi. Çözüm Koleji olarak yeni dönemde de; ilkeli, kaliteli eğitim öğretim metotlarıyla, başarılarla dolu bir yılı planladıklarını belirten Kıyak, “2022-2023 eğitim-öğretim yılında her dalda önemli başarılara imza attık. Tüm planlamalarını yaptığımız yeni eğitim-öğretim dönemi içinde, öğrencilerimizin akademik başarısı başta olmak üzere sosyal, kültürel etkinliklerle güzel bir dönem geçireceğiz. Her zaman sizlerin arkasında olacağız. Türkiye Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız bu özel ve anlamlı yılda tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Gelecek sizlerin ellerinde yükselecek. 2023-2024 eğitim-öğretim yılımız hayırlı olsun” dedi.

WhatsApp Image 2023-09-11 at 13.47.42 (1)

Editör: Tahir Aygün