banner346
banner19

Denizli’ye kar geliyor

Denizli’de bugün (25 Aralık 2019) hava durumu nasıl olacak? Denizli'de hava nasıl olacak? Denizli'de havalar soğuyor mu? Yağmur var mı? Denizli’ye kar yağacak mı? Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 10 derece ölçülüyor. Meteoroloji bildirdi: Denizli’de yüksek kesimlerde kar var!

Denizli’ye kar geliyor
banner20

Denizli Haber - Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 10 derece dolaylarında seyretmekte. Yer yer yağmur var. Sıcaklık yarın 4 derece birden düşerek 6 derece olacak. Yine yağmur öngörüldü. Denizli’de cuma termometreler 7 dereceyi gösterecek. Çok bulutlu bir hava bekleniyor. Cumartesi ise ölçülecek en yüksek sıcaklık 5 derece olacak. Yine çok bulutlu hava var. Pazar ise sıcaklık 4 dereceye kadar gerileyecek. Sıcaklık gece ve sabah saatlerindeyse eksi 1 derece dolaylarında seyredecek.

DENİZLİ BOZDAĞ’DA SON DURUM NE?

Pamukkale’den sonra Denizli’nin ikinci beyaz Cenneti Bozdağ’da kar kalınlığı son olarak 40 cm ölçüldü. Zirvede Perşembeye kadar kar yağışı devam edecek. Denizli’nin ilçelerinde hava durumu Denizli’de Çarşamba ve Perşembe yüksek kesimlere kar yağışı bekleniyor.

Çivril Çarşamba Perşembe en yüksek sıcaklık 7 en düşük sıcaklık eksi 3 dereceye kadar inecek. Karla karışık yağmur bekleniyor.

Buldan ilçesinde sağanak yağış etkili olacak. Perşembeye kadar yağışların devam edeceği tahmin edildi. Sıcaklık 10 ve 8derece arasında değişiyor.

Güney ilçesinde Perşembeye kadar yağışlar devam edecek. Perşembe günü karla karışık yağmur var. Perşembe sıcaklık en yükse 7 en düşük 1 derece olacak.

Bekilli ilçesinde sıcaklıklar sert düşüyor. Perşembe günü Karla karışık yağmur var en yüksek sıcaklık 6 derece olacak en düşük eksi 2 derece.

Sarayköy ilçesinde perşembeye kadar yağmur var. Sıcaklık 10 derece olacak. Çal ilçesinde Perşembe günü karla karışık yağmur var. Sıcaklık ise Perşembe günü 7 derece olacak en düşük sıcaklık eksi 3 derece olması tahmin ediliyor.

Baklan ilçesinde ise Perşembe 5 derece kadar düşüyor karla karışık yağmur etkili olacak en düşük sıcaklık ise sıfır olacak.

Honaz ilçesinde ise Perşembeye kadar yağışlar devam edecek Perşembe günü karla karışık yağmur var en yüksek sıcak 7 en düşük sıcaklık 1 derece olacak.

Bozkurt ilçesinde de yağışlar 4 gün sürecek Perşembe karla karışık yağmur var.

Çardak ilçesinde Çarşamba ve Perşembe karla karışık yağmur var. Sıcaklık 5 dereceye kadar gerilecek. En düşük sıcaklık ise eksi 3 derece olacak.

Babadağ ilçesinde 4 gün yağmur var. Sıcaklık 6 dereceye kadar gerileyecek. Kale ilçesinde yağışlar burada da 4 gün devam edecek. Perşembe sıcaklık 5 derece dolaylarında olacak.

Tavas ilçesinde Çarşamba ve Perşembe karla karışık yağmur var. Çarşamba sıcaklık 8, Perşembe 6 derece olacak.

Serinhisar ilçesinde meteoroloji Çarşamba ve Perşembe karla karışık yağmur tahmininde bulundu. Sıcaklık Çarşamba 5, Perşembe 4 dereceye kadar düşecek.

Acıpayam ilçesinde aynı şekilde Çarşamba ve Perşembe günü karla karışık yağmur var. Sıcaklık Çarşamba 8, Perşembe 5 derece olacak.

Çameli ilçesinde Çarşamba ve Perşembe karla karışık yağmur var. Sıcaklık gece eksi 4 dereceye kadar düşecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 18:00

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER