Denizli haber - Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü koordinasyonunda bölgede yer alan firmaların destekleriyle ramazan ayı boyunca Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi’nde vatandaşlara yönelik iftar yemeği veriliyor. Vatandaşların ve Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak katıldığı iftar yemeğinde binlerce kişi orucunu hep birlikte açıyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan iftar yemeği organizasyonunda her gün farklı bir firma iftar yemeğine ev sahipliği yapıyor.

D S C 3558

Denizli OSB öncülüğünde her yıl Ramazan Ayı’nda gerçekleştirilen iftar programına katılan vatandaşlar düzenlenen iftar yemeğinden duydukları memnuniyetlerini dile getirirken, emeği geçenlere de teşekkür ediyorlar.

D S C 3551

“RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ HEP BİRLİKTE YAŞAMAK İSTİYORUZ”

11 Kadın Denizli OSB’deki Firmalarda İstihdam Edildi 11 Kadın Denizli OSB’deki Firmalarda İstihdam Edildi

Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu; “Denizli OSB Yönetim Kurulu olarak amacımız, soframızda yediğimiz yemeği tüm vatandaşlarımızla paylaşmak. Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşamak istiyoruz. Her gün 4 çeşit yemek çıkarıyoruz.

D S C 3548

Üniversitemizde okuyan, evlerinden uzak olan gençlerimiz, evine ulaşamayanlar, evinde yemek pişiremeyen insanlar gelip soframıza misafir oluyorlar. Bize destek vermek isteyen hayırsever üyelerimize de kapımız her zaman açıktır. Ben bu vesileyle Ramazan ayının ilimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

D S C 3545D S C 3544

Editör: Tahir Aygün