Denizli Haber - Her geçen gün büyük değişimler yaşayan iş dünyasında değişimin hızını yakalamak için kuruluşundan bu yana sanayicilerine kaliteli hizmet sunma çabasında olan Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü; 2002 yılında TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2020 yılında TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 2021 yılında TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi kurarak hizmetlerini belgelendirmiştir.

Denizli OSB’de ‘Yenilenebilir Enerji Ve Sınırda Karbon Uygulaması Semineri’ Gerçekleşti Denizli OSB’de ‘Yenilenebilir Enerji Ve Sınırda Karbon Uygulaması Semineri’ Gerçekleşti

Başarılarına her geçen gün yeni başarılar ekleyen Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü; 2024 yılı içerisinde TS ISO IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurarak Türk Standartları Enstitüsü’nce belgelendirmesini hedeflemektedir.

Bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Denizli OSB Müdürlüğü Bilgi İşlem Şefi Fatih Kolcu’nun sunumuyla ‘Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi’ düzenlendi.

Tüm personelin katılımıyla gerçekleşen eğitimde katılımcılar sunumları ilgiyle izlerken, interaktif şekilde gerçekleştirilen eğitimde merak edilen soruları da sorma imkanı buldular. Bilgi güvenliği, kişisel verilerin korunması, sosyal medya, bankacılık gibi kişisel uygulamalarda güvenlik yöntemleri,  kurum verilerinin korunması ve bu kapsamda alınabilecek önlemler gibi çeşitli konularda katılımcıları bilgilendiren Denizli OSB Müdürlüğü Bilgi İşlem Şefi Fatih Kolcu, bilgi güvenliği yönetim sistemine dair uyarı ve önerilerini de paylaştı.

Editör: Tahir Aygün