Denizli Haber - Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, Aydın Sanayi Odası Başkanı Gökhan Maraş, İzmir İtalyan Konsolosu Valerio Giorgio ve İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Pietro Alba'nın katıldığı ''Protokol İmza Töreni ve İtalya İrtibat Ofisi Açılış Töreni'' konuşmalarını gerçekleştiren Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, ''Açtığımız ofis, İtalya ile Denizli sanayisi arasındaki ticari ilişkiler ve yatırım ilişkilerini arttırmakta önemli bir rol oynayacaktır. Bundan sonraki süreçte İtalya ile çalışmalarımız hızlanarak devam edecek, ithalat olsun, ihracat ve de yatırım anlaşmaları olsun, Denizli Sanayi Odası'nın bu İtalya Ofisi ile sanayicimize bu noktada rehberlik edeceğiz'' diyen Başkan Kasapoğlu, katılımcılara katıldıkları için teşekkür ederek, imzalanan mutabakatın hayırlara vesile olmasını diledi.

Denizlispor'un Eski Başkanı Bıçaklandı Denizlispor'un Eski Başkanı Bıçaklandı

8-7

Mutabakatın imzalanmasından sonra Heyet, Ofis açılış töreni için kurdele keserek Denizli sanayisi ve İtalya sanayisi arasında köprü görevi görecek İtalya İrtibat Ofisi'ni faaliyete geçirdi.

İlk toplantısını Feridun Alpat Salonu’nda yapan ofis, faaliyet planlarını toplantıya katılan sanayicilerle değerlendirdi.

1-81