Denizli Haber - Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun AYSİAD’ın yeni merkezini ziyaret etti. Vali Coşkun ve AYSİAD üyelerinin bir araya geldiği ziyarette, günden Denizli’ydi.

AYSİAD’ın çalışmalarını daha önce kendisine aktardığını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, “Öncelikle Derneğimize Hoşgeldiniz. Böyle tarihi bir evi yaşatmamıza imkan sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a sizlerin nezdinde tekrar teşekkür ediyorum. Biz AYSİAD olarak elimizden geldiği kadar Denizlimizin tarihini, sosyoekonomik durumunu, sanayisini, Balkanlara, Avrasya Bölgesine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Taşımak adına birçok çalışma yapıyoruz. Elimizden geldiği kadar da çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

a577dbd9-829a-491e-84c1-c3e79525f452

Vali Coşkun’dan AYSİAD’A Teşekkür

Kendisini misafir ettiği için AYSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, “Biz de teşekkür ediyoruz. Gerçekten güzel çalışmalarınız var. Derneğimiz gerçekten bahsettiğiniz coğrafyada güzel hizmetler yapıyor. Ülkemizde, gönül coğrafyası diyebileceğimiz ülkeler arasında güzel ilişkiler, kültürel ilişkiler geliştiriyor. Bizlerde sizlerle beraber hareket ederek bu ilişkilerin daha üst seviyeye çıkarılması için gayret göstereceğiz. Tarihin ülkemize verdiği ödevler var. Bu ödevlerden birisi de, bu coğrafyalarımızdaki ülkelerle, devletlerle ilişkilerimizi en üst seviyeye çıkarmak. Sizde bu anlamda sizde buna çok büyük katkı sağlıyorsunuz. Sizlere bu anlamdaki katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 15-06-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 15-06-2024

59cd9707-a167-4e99-85e4-a02da756cbb5

Editör: Tahir Aygün