Denizli Haber - Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde STK, Oda ve Borsa yönetimleri başta olmak üzere birçok kesime ziyaretlerde bulunan Denizli Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin; Denizli Vergi Dairesi Grup Müdürleri Hasan Öztaş, Fatih Erdoğan ve Recep Ömeroğlu ile birlikte Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetimine de ziyarette bulundu. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtirken, ülkenin gelişimi, büyümesi ve müreffeh bir ortamın sürekliliği için toplumsal bir görev, ödev olan vergi bilincinin önemine vurgu yaptı.  

Ege Bölgesi’ndeki buluşçu öğrencilerin projeleri ilk kez Denizli’de Ege Bölgesi’ndeki buluşçu öğrencilerin projeleri ilk kez Denizli’de

“35. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ İÇİNDEYİZ”
Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde ülke genelinde çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütüldüğünü belirten Denizli Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin, “Vergi Haftası her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanmaktadır. 35. Vergi Haftası kapsamında da ülke genelinde,  vergi bilincinin; çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığımız tarafından çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütülmektedir. Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı olarak ta, haftanın verimli değerlendirilmesi başta olmak üzere birçok kesime yönelik ziyaretlerimize devam ediyoruz. Vergisel yükümlülüklerini tam ve zamanında yerine getirerek ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan tüm mükelleflerimize, meslek mensuplarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Denizli halkımızın, milletimizin Vergi Haftasını da kutluyorum” dedi.

Editör: Tahir Aygün