Denizli Haber - Demokrat parti il başkanı Yıldıray Akıncı ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Deva Partisi İl Başkanı Bekir Kırar, Gelecek Partisi İl Başkanı Aykut Yıldırım ve Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş katıldı. Toplantıda, 2024 yerel seçimleri tüm yönleriyle masaya yatırıldı. Partilerin Denizli özelinde çalışmaları konuşulup, ortak yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.  Denizli'nin geldiği nokta, yaşanan sorunları ve çözüm yolları konusunda yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

İYİ Parti’de Merkezefendi Belediye Meclis Üye Adayları Belli Oldu İYİ Parti’de Merkezefendi Belediye Meclis Üye Adayları Belli Oldu

Açıklamada; Denizli'nin değişime hazır olduğuna vurgu yapılarak, " Denizli'de Hakkın, hukukun, adaletin öne çıktığı, barışın ve kardeşliğin tesis edilmesi hedefimizdir. Denizli'yi neşeli, huzurlu ve bereketli günlere taşımaktır. Denizli'yi istişare ve uzlaşıyla yöneteceğiz. Her türlü işbirliği ve ortak çalışmaya kapımız sonuna kadar açıktır. 2024 yerel seçimlerinin şimdiden Denizli'mize hayırlı olmasını diliyoruz. " ifadelerine yer verildi.

Editör: Tahir Aygün