Denizli Haber - 2024 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 51 Belediye Başkan Adayını, Ankara Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda Aday Tanıtım Toplantısında açıkladı. Denizli için açıklanan ilk aday Beyağaç Belediye Başkan Adayı Mehmet Özdemir oldu.

Denizli'de aramızdan ayrılanlar 21-02-2024 Denizli'de aramızdan ayrılanlar 21-02-2024

DEVA Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar'ın katıldığı tanıtım toplantısı Ankara'da gerçekleştirildi. Genel Başkan Babacan, Denizli İl Başkanı Kırar'ı sahneye davet ederek Beyağaç Belediye Başkan Adayı Mehmet Özdemir'in adaylığını açıkladı.

DEVA Partisi'nin seçimlerde kendi adayları ile seçimlere katılacağının vurgulandığı toplantıda, 51 belediye başkanı adayı açıklandı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “DEVA Partisi olarak erdemli ve ahlaklı siyaset en temel önceliğimizdir. Bizler bir ilki gerçekleştiriyoruz. Her kademedeki belediye başkan adayımızdan, daha seçimlere girmeden önce, DEVA Belediyeciliği etik kurallarına bağlı kalacaklarına dair imzalı taahhütname istiyoruz. Bu Türkiye’de bir ilktir daha önce böyle bir şey hiç olmadı. Bu DEVA Partisi’nin temiz yönetim anlayışı konusunda, lafta değil sözde değil özde ne kadar samimi olduğunun en önemli belgesidir” açıklamalarında bulundu.

 DEVA Partisi Denizli İl başkanı Bekir Kırar, "Denizli’mize hayırlı uğurlu olsun. Beyağaç Deva Belediyeciliği ile tanışacak. Şimdiye kadar 8 ilçemizde belediye başkan adaylarımızı belirledik. Genel Merkezimizle istişarelerimiz devam ediyor, başvurularımız devam ediyor, sadece Deva Belediyeciliği değil tüm vatandaşlarımız kazanacak. Denizli’mize hak ettiği güzel günleri yaşatacağız. Bunun için Denizli’mize yakışacak flaş isimlerimizi açıklamamıza az kaldı.  19 ilçemizde başkan adaylarımızı çıkaracağız. Özellikle Merkezefendi ve Pamukkale Belediyelerimiz için flaş isimler ile görüşmelerimiz devam ediyor, netlik kazanır kazanmaz kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Editör: Tahir Aygün