Denizli Haber - Piraye’nin açılışı muhteşem bir konser ile taçlandırıldı. Gecede ünlü sanatçı Niran Ünsal sahne aldı.

İş insanı Serdal Polat ve Rıdvan Şimşek ortaklığında hizmete giren restoranın açılış programına Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, iş insanları ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 18-05-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 18-05-2024

Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (29)

SERDAL POLAT “EĞLENCE SEKTÖRÜNE PİRAYE İLE ADIM ATMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Denizlili iş insanı Serdal Polat, çok mutlu olduklarını ifade ederek “Denizli’de ticaret ile uğraşıyorum. SP yapı inşaat firmasının sahibiyim. Eğlence sektörüne de adım atmak istedim. Eğlence sektöründe Denizli’ye güzel daha kaliteli hizmet verebilmek için “Piraye” ismini verdiğimiz restoranımızı bugün açıyoruz. Yemeklerimiz ve çalışanlarımız ile çok iddialıyız. Yeni bir soluk kazandırdığımızı düşünüyoruz. Bütün denizli halkını bekliyoruz. Nasip olursa ilerde diğer şubelerimizi de açmayı planlıyoruz. Herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (26)

HASAN BALKANAY “DENİZLİ’DE SOSYALLEŞME VE GECE HAYATI ANLAMINDA BÜYÜK BİR RENK KAZANDI”

İşletmenin reklam yüzü ve marka danışmanı Daire215 Ajans Medya Tanıtım sahibi Hasan Balkanay açılışta yaptığı konuşmada “Denizli gastronomi ve eğlence mekanı anlamında yeni bir yer daha kazandı. İş insanı Serdal Polat ve girişimci ortağı Rıdvan Şimşek’in açtıkları Piraye açılışını da Niran Ünsal ile taçlandıracak. Tüm denizli’ye hayırlı olsun.

Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (27)

Kendilerine bol kazançlar ve başarılar diliyorum” dedi. Son döenmlerde denizli’de açılan oldukça fazla işletmelerin olduğunun altını çizen Hasan Balkanay “Denizli’de sosyalleşme ve gece hayatı anlamında büyük bir renk kazandı. Tatlı bir rekabet oluştu. Bizler de daire 215 olarak birçoğu ile işbirliği içinde reklamlarını yönetiyoruz. Mutluyuz, Denizlimiz her anlamda her geçen gün gelişiyor. Herkese başarılar diliyorum” diye konuştu.

Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (25)

Açılışta sahne alan ünlü sanatçı Niran Ünsal en sevilen şarkılarını davetliler için seslendirdi. Gece geç saatlere kadar Niran Ünsal’ın şarkılarıyla eğlenen misafirler iş insanı Serdal Polat’a teşekkür ettiler.

Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (28)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (26)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (25)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (24)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (23)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (22)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (21)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (20)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (19)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (18)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (17)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (15)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (16)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (14)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (13)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (12)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (11)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (10)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (9)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (8)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (7)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (6)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (5)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (4)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (3)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (2)Denizli’de Eğlence Sektörünün Yeni Adresi “Piraye” Olacak (1)

Editör: Tahir Aygün