Denizli Haber - Yasemin Yaman Beyazıt ve Arif Yaman’ın kurduğu TeknolojiCo Online Shoppin;  e-ticaret alanında küçük ev aletleri sektöründe bir marka olmayı başardı. Güçlü yapısı, geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetiyle adından sıkça söz ettiren firma, Denizli’de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hüdai Oral Caddesi No:299/A adresinde ilk perakende mağazasını açtı.

WhatsApp Image 2023-09-16 at 19.23.52

Açılışa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki,  Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. TeknolojiCo Online Shopping firma ortakları Yasemin Yaman Beyazıt ve Arif Yaman tüm davetlilerle bir bir ilgilendi.

WhatsApp Image 2023-09-16 at 19.23.53

“FİYATLAR UYGUN ÜRÜN YELPAZEMİZ ÇOK GENİŞ”

Mağaza açılışına katılan herkese teşekkür eden Yasemin Yaman Beyazıt, açılış öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi, “E-ticarette güçlü bir yapıya sahip olan firmamızı; Denizli’mizde halkımızla buluşturacak mağazayı açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Gerçekten özel bir gün. Protokol üyelerimiz ve tüm davetlilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

WhatsApp Image 2023-09-16 at 19.23.53 (1)

Müşterilerimiz mağazamızda geniş bir ürün yelpazesini bulacak ve fiyatlarımızın hem internet alışverişinde hem diğer noktalardan daha uygun olduğunu görecekler. Denizli halkımız mağazamızı gezip farkı yaşayacak.”

WhatsApp Image 2023-09-16 at 19.23.53 (2)

“TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”

 Firma ortağı Arif Yaman ise, yaptığı konuşmada, “E- Ticaret ile uğraşan elektronik firmasıyız. Ürün yelpazemiz oldukça fazla. Bilgisayar,notebook, küçük ev aletleri…Müşterimiz ne ararsa burada bulabilecek. Online satış yaparken gelen talepler üzerine perakende satış mağazamızı açarak, Denizli halkımızın hizmetine sunduk. Müşterilerimiz fiyat politikamızın da oldukça uygun olduğunu görecekler. Tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

“BAŞARI DİLEDİLER”

Açılışta konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli AK Parti Milletvekili Cahit Özkan, TeknolojiCo Online Shopping firmasının Denizli’ye hayırlı olmasını dilerken, firma sahipleri Yasemin Yaman Beyazıt ve Arif Yaman’a başarı temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından törene katılan protokol üyeleri açılış kurdelesini kesti ve mağazayı gezdi.

Editör: Tahir Aygün