Yeni yasa geliyor! Binlerce lira ödeyebilirsiniz Yeni yasa geliyor! Binlerce lira ödeyebilirsiniz

Denizli Haber - Proje Kapanış Toplantımıza, Denizli Valisi . Ömer Faruk Coşkun, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tekstil ve Ağaç Ürünleri Sanayi Daire Başkanı Ziynet Berna Orhan, TÜBİTAK-MAM Başkanı Prof. Dr. Sn. Burcu Özsoy, Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sn. Özgür Akdoğan, TÜBİTAK-MAM Araştırma Grup Lideri Sn. Tuba Budak Duhbacı ve Araştırma Grup Lider Yardımcısı Dr. Sn. Recep Partal ve VAT Enerji Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı  Gökay Çomoğlu katıldı.

Gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, Projenin aşamalarından, katettiği mesafelerden ve sağladığı verimliliklerden bahsederek, bu projenin Denizli sanayisinin olduğu kadar Denizli şehrinin de projesi olduğunu belirtti. Başkan Kasapoğlu ayrıca katılımcılara ve proje destekçilerine teşekkürlerini sunduktan sonra toplantının sonuçlarının Denizli için hayırlara vesile olmasını diledi.

Sn. Osman Zolan, Sn. Ziynet Berna Orhan, Prof. Dr. Sn. Burcu Özsoy ve Sn. Özgür Akdoğan'ın açılış konuşmaları ile devam eden toplantı, Sn. Tuba Budak Duhbacı, Sn. Recep Partal'ın konsolide rapor sunumu ve Sn. Gökay Çomoğlu''nun tekstil sektöründe enerji verimliliği uygulamaları ve teşvikler hakkında bilgilendirme yapması ile son buldu.

Editör: Tahir Aygün