banner346
banner19

Denizlispor'da Özdilek ve Sapunaru gerçekleri

Yukatel Denizlispor'da yolların ayrıldığı teknik direktör Mehmet Özdilek ve devre arasında gönderilen savunma oyuncusu Cristian Sapunaru arasındaki problem ortaya çıktı. Özdilek'in yardımcı hocası ile tartışan Sapunaru'ya sert tavır koyduğu ve gönderilmezse kendilerinin gideceği yönünde rest çektiği öğrenildi.

Denizlispor'da Özdilek ve Sapunaru gerçekleri
banner20
banner243

Yukatel Denizlispor'da yolların ayrıldığı teknik direktör Mehmet Özdilek ile devre arası kampında takımdan ayrılan Cristian Sapunaru arasındaki gerginliği asıl nedeni ortaya çıktı. O dönem basına Sapunaru'nun disiplinsiz davranışları sebebiyle gönderildiği yansısa da olayın perde arkasında başka nedenlerin olduğu öğrenildi.

ÖZDİLEK YÖNETİMİ ZOR DURUMA SOKTU

Devre arası kampında Rumen ile Mehmet Özdilek'in yardımcısının tartışma yaşadığı ikili arasındaki gerginliğin önce Özdilek'e sonra yönetime yansıdığı öğrenildi. Özdilek, Sapunaru için yönetimle görüşürek takımdan aynı gün içinde gönderilmesini istediği ve yönetime 'Ya biz ya o' şeklinde rest çekti. Yönetimin ara bulucu tavırlarına rağmen Özdilek'in yönetimi zor durumda bırakan tavrı Rumen oyuncunun takımdan ayrılmasıyla sonuçlandı.

SAPUNARU İNTİKAMINI GOLLE ALDI

Yukatel Denizlispor'dan Mehmet Özdilek yüzünden ayrılan Cristian Sapunaru'nun yönetimle herhangi bir probleminin olmadığı iyi ayrıldığını kanıtlayan olay ise Denizlispor-Kayserispor maçında yaşaandı. Kayserispor'a maçı kazandıran golü kaydeden Sapunaru'nun golden sonra sevinmemesine rağmen Denizlispor yedek kulübesine gelerek Mehmet Özdilek ile sözlü tartışmaya girmesi ikili arasındaki sorunları ortaya çıkaran kare oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 13:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
namzet
namzet - 2 yıl Önce

kapıyı gösterememiş mi vasat yönetim

SIRADAKİ HABER