banner346
banner19

Denizlispor’da Şok İstifa! Taner Atilla istifa etti

Yukatel Denizlispor’da 8 yıldır yönetim kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Taner Atilla istifa kararı aldı.

Denizlispor’da Şok İstifa! Taner Atilla istifa etti

Denizli Haber - Yukatel Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Ailevi sebeplerden dolayı' istifa ettiğini belirtti.

İşte Atilla'nın Sosyal Medyadan Paylaştığı İstifa Mektubu;

“Yaklaşık sekiz yıldır büyük bir şerefle yapmış olduğum Denizlispor yönetim kurulundan ailevi nedenlerden dolayı istifa ediyorum. Bu süreçte bana sınırsız destek veren başta eşim olmak üzere tüm aileme sonsuz teşekkürler ediyorum Denizlisporun özellikle en zor günlerinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta büyükşehir belediye başkanımız sayın Osman ZOLAN bey olmak üzere tüm protokolümüze sonsuz teşekkürler ediyorum. Birlikte görev yaptığım ve bugüne kadar bu şanlı kulübe destek veren,hizmet eden tüm kulüp başkanlarıma ve yönetim kurulunda görev yaptığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım tüm kulüp personellerine, tüm teknik direktör ve ekiplerine, sportif direktörlerimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Özellikle bu sezon şahsıma ve bu şanlı taraftara yıllardır özlenen şampiyonlugu yaşatan kadromuz başta olmak üzere şimdiye kadar şanlı Denizlisporumuza hizmette bulunan tüm futbolculara sonsuz teşekkürler ediyorum Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadığım ve en zor durumda bile şahsımdan ve kulübümüzden desteklerini esirgemeyen, en zor deplasmanlarda ve en zor maçlarda sınırsız destek olan eşşiz taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum Bu kulübe gönül veren,destek olan kamu kurum ve kuruluşlarına,sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza , özellikle kapısını çaldığım hiç boş çıkmadığım ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen ve bağışta bulunan tüm iş adamlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Hizmette bulunduğum sürede sizlerle bir bütün olduk, sizlerle bir aile olduk. Bu şerefi bana yaşattıgınız için tüm Denizli'ye sonsuz teşekkürler ediyorum Hakkınızı helal ediniz. Benden yanada helal olsun.”

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 17:12

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER