Denizli Haber - Yukatel Merkezefendi Belediyesi, farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Yeşil-siyahlı kulüp Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Aşevi ile birlikte Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 10’uncu haftasında oynanacak olan Darüşşafaka Lassa karşılaşmasında 7’den 70’e ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ‘atkı-bere-eldiven’ bağış etkinliği düzenleyecek. Maça gelecek olan taraftarlara çağrıda bulunan yeşil-siyahlılar bağış etkinliği için destek istedi. Daha önce Beşiktaş, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde sonrası siyah-beyazlı taraftarlar, depremden etkilenen çocuklar için sahaya binlerce peluş oyuncak atmış ve dünya gündemine oturmuştu.

Merkezefendi Kent Tiyatrosu, ‘3 Beş 8 Ve Diğer Şeyler’ Adlı Oyunu Sahneleyecek Merkezefendi Kent Tiyatrosu, ‘3 Beş 8 Ve Diğer Şeyler’ Adlı Oyunu Sahneleyecek

“DENİZLİ’DEN BİR MEŞALE YAKALIM”

Yapılacak olan etkinlikle ilgili maça gelecek olan taraftarlara seslenen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Başkanı Veli Deveciler, “İçerisinde yaşadığımız toplumda farkındalık oluşturarak paylaşma ve dayanışma ruhunu güçlendirmek adına böyle bir etkinlik yapıyoruz. Darüşşafaka maçında ihtiyaç sahipleri için herkes yanında ‘atkı-bere-eldiven’ ne bulduysa getirsin. Denizli’den bir meşale yakalım. Taraftarlarımızın yapacağı yardımcılarla geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yüzlerini güldürelim, bu çağrıya kayıtsız kalmayalım” ifadelerini kullandı.

MAÇ CUMARTESİ SAAT 15:30’DA!

Yukatel Merkezefendi Belediyesi- Darüşşafaka Lassa karşılaşması  2 Aralık Cumartesi günü saat 15:30’ da oynanacak. Kritik karşılaşma Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak. Proje kapsamında toplanacak olan bağışlar ihtiyaç sahipleri çocuklara Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Aşevi aracılıyla ulaştırılacak.

Editör: Tahir Aygün