Denizli Haber - Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde son iki maçından galibiyetle ayrılarak çıkışa geçen Merkezefendi Belediyesi Basket, ligin 12’nci haftasında sahasında Onvo Büyükçekmece’yi konuk edecek. Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak mücadele bu akşam saat: 19.00’da başlayacak. Rakibini mağlup ederek 3’te 3 yapmak isteyen yeşil siyahlılar, maçtan zaferle ayrılması durumunda lig başından bu yana ilk kez düşme hattından çıkacak.

“LİGİN EN ÖNEMLİ MAÇLARINDAN BİRİNİ OYNAYACAĞIZ”

Zorlu mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan Merkezefendi Belediyesi Basket Kulüp Başkanı Veli Deveciler, tüm taraftarları maça davet etti. Deveciler, “Yeterince değerinin anlaşılmadığı takımımızın, herkese inat şehrin en büyük heyecanı olmaya devam ettiğini görüyoruz.  Bu hafta ligin en önemli maçlarından birini oynayacağız. İyi basketbol oynayan, yıllardır ligin önemli parçası olan Büyükçekmece ile pazartesi 19:00 da karşılaşıyoruz. Kazanmamız halinde sıralamada iyi bir duruma geleceğiz. Takım iyi durumda, çok çalışıyorlar. Çok daha iyi duruma geleceğiz. Seyircimizin desteğiyle harika bir maç sonu olacağını düşünüyoruz. Herkesi bu güzel maçı izlemek ve heyecanı yaşamak için salona davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Merkezefendi Belediyesi Çiftçilere 100 Ton Gübre Desteği Sağladı Merkezefendi Belediyesi Çiftçilere 100 Ton Gübre Desteği Sağladı

Editör: Tahir Aygün