Denizli haber - Kısa süre önce Kars Emniyet Müdürlüğü görevinden Denizli Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Yavuz Sağdıç, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Boyacı ziyarette Denizli’deki yerel basın kuruluşları hakkında bilgi verirken, ‘Yeni Medya’ olarak anılan internet yayıncılığı alanında kentteki gelişmeler hakkında istişarelerde bulundu.

Emniyet Müdürü Sağdıç ise kentte yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Denizli’nin güvenliğinin sağlanması, suça karşı önleyici hizmet çalışmaları ve özellikle uyuşturucuya karşı emniyet personelinin verdiği mücadeleyi aktaran Sağdıç, hem kendisine hem de polis teşkilatına karşı kentin gösterdiği hassasiyete teşekkür etti.

Bir süre önce depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü arasındaki protokol gereği devredilen eski emniyet binasına ilişkin ise de; eski binanın hem bahçesinde bulunan bazı birimler olması hem de arşiv kayıtlarının bu binada tutuluyor olması nedeniyle bir süre daha yıkılmayacağını kaydetti.

Editör: Tahir Aygün