Denizli haber - DOSTEK Koleji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda anlamlı bir projeye daha imza attı. Moda Tasarım Bölümü öğretmen ve öğrencileri Honaz ilçesindeki Aydınlar Köy Yaşam Merkezi Anasınıfı’nı, Honaz Atatürk İlkokulu’nun anasınıfını, Aşağıdağdere Köy Yaşam Merkezi Anasınıfı’nı ve Yokuşbaşı Köy Yaşam Merkezi Anasınıfı’nı ziyaret ederek miniklerle bir araya geldiler. DOSTEK Koleji Moda Tasarım Bölümü öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendi tasarladıkları ve diktikleri çocuk kıyafetlerini ve çeşitli sürprizleri minik kardeşlerine hediye ederek, onlarla sohbet edip oyunlar oynadılar.

Aldıkları hediyelerle çok mutlu olan minikler ağabey ve ablalarına teşekkür ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

“Mesleğinize ve kazanımlarınıza sahip çıkın” “Mesleğinize ve kazanımlarınıza sahip çıkın”

Dostek Koleji Öğrencileri 23 Nisan’da Köy Okullarındaki Minikleri Sevindirdi (4)Dostek Koleji Öğrencileri 23 Nisan’da Köy Okullarındaki Minikleri Sevindirdi (3)Dostek Koleji Öğrencileri 23 Nisan’da Köy Okullarındaki Minikleri Sevindirdi (2)Dostek Koleji Öğrencileri 23 Nisan’da Köy Okullarındaki Minikleri Sevindirdi (1)

Editör: Tahir Aygün