Denizli Haber - Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK) ve Denizli Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü işbirliğinde Denizli OSB Konferans Salonu’nda İzcilik Semineri gerçekleştirildi. Gün boyu devam eden ve kolej öğrencilerinin katıldığı seminerde Denizli Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü İzci Önderi Bülent Çetinkaya, öğrencilere izcilik hakkında bilgiler verdi.

“İZCİLİK; MACERADIR, HEYECANDIR, GELECEĞE BAKIŞ AÇISIDIR”

Düzenlenen seminere dair konuşan Denizli Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü İzci Önderi Bülent Çetinkaya; “Çocuklarımıza izciliği tanıtacağız. İzciliği sevdirmek adına neler yaptığımızı aktaracağız. Aşama sistemimizden bahsedeceğiz. İzci olmaları için çocuklarımızı teşvik edeceğiz. İzcilik çocuk ve gençlerin gelecekte karşılaşacakları her türlü problemin çözümüne yönelik fikirler ve bakış açıları sunan bir yaklaşımdır. Bir eğitim sistemidir. Bir felsefedir. İzcilik; maceradır, heyecandır, geleceğe bakış açısıdır” dedi.

DOSTEK Koleji’nden Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu Yılında Müthiş Gösteri DOSTEK Koleji’nden Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu Yılında Müthiş Gösteri

Editör: Tahir Aygün