Denizli Haber - Denizli OSB Yönetim Kurulu, DOSTEK Koleji Öğrencilerinin akademik, mesleki ve kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmak amacıyla “Okulum, Mesleğim, Kariyerim Seminerleri” düzenleyerek öğrencileri işverenlerle bir araya getirmek için kolları sıvadı.

Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleşen “Okulum, Mesleğim, Kariyerim Semineri”nin ilki gerçekleştirildi. İlk seminerin ilk konuğu ise Fatih Ferforje Yönetim Kurulu Başkanı, DOSAV Vakfı Başkanı, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz oldu.

Denizli OSB’de Tübitak Sanayi Hibe Ve Destekleri Anlatıldı Denizli OSB’de Tübitak Sanayi Hibe Ve Destekleri Anlatıldı

2-60

Kendi hayatından verdiği örneklerle yaşamı boyunca karşılaştığı zorlukları fırsata çevirdiğini aktaran Fatih Ferforje Yönetim Kurulu Başkanı Necip Filiz,  “Gençler ne işi yaparsanız yapın en iyisini yapmalısınız. Seveceğiniz bir işi seçerseniz bir gün bile çalışmış olmazsınız. İşini sevgiyle ve aşk ile yapmak, işi sevmemenin yarattığı bütün negatif durumları ortadan kaldırır. Geleceğinizi şekillendirecek en önemli kararlardan biri olan meslek seçimi yaşamınıza ilişkin diğer kararları da etkileyecek. Tabii ki hayatta hiçbir zaman tek bir doğru yok. Ama kendi gerçeklerinize en uygun olan mesleği araştırın.” dedi.

DSC_9970

Okulum, Mesleğim, Kariyerim Seminerleri ile ilgili açıklama yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “Geleceğin Türkiye’sini inşa etmede gençlerimizin rolü büyük. Onları bu geleceği hazırlamakta da bizim üstümüze düşeni yapmamız lazım. Gençlerimizi geleceğe hazırlamamız lazım. Bu sebeple biz Dostek Koleji’ni çok önemsedik ve hayata geçirdik. İlginin bu kadar yoğun olması da bizleri memnun ve mutlu ediyor. Gençlerimiz için Denizli OSB’nin bütün olanaklarını sağlıyoruz. Onların iyi eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Editör: Tahir Aygün