Seyir halindeki aracın üzerine çıkıp alkollü içecekle ellerini yıkadılar Seyir halindeki aracın üzerine çıkıp alkollü içecekle ellerini yıkadılar

Denizli Haber - Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli Sanayi Odası Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısında, Çivril’de kurulacak olan Karma Organize Sanayi Bölgesi kurulumu için başlatılan çalışmaların büyük bir hızla ilerlediğini açıkladı.

Kasapoğlu, ‘’Ön Taleplere Yoğun İlgi Geldi: Çivril OSB Tüzel Kişiliğe Kavuşuyor.’’

1 milyon 240 bin metrekarelik bir alanda başlayan projenin duyurulması ile ön taleplerin alındığını dile getiren Başkan Kasapoğlu, ''Bölgede yaklaşık 600 bin metrekarelik alanda şimdiden ön talepler oluşturuldu. Ön taleplerin oluşturulması ile sayısı 40’ı aşan sanayicimizden ön talep ücretlerini de tahsil etmiş bulunuyoruz. Bu gelişmelerle bölgenin tüzel kişiliğinin oluşması için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüyoruz.

''Bölgeye talebin yoğun olması projenin güçlü olduğunun bir göstergesidir.''

Başkan Kasapoğlu konu ile ilgili, ''Çivril Belediyesi ile ortak yürüttüğümüz sanayi bölgesi projesine taleplerin yoğun olması bölgenin ekonomik yapısına da doğrudan etki edecektir. Bu tür projeler bölgeler nezdinde her açıdan değerlidir.'' dedi. Bölge için Müteşebbis Heyeti oluşturmak için de çalışmaların devam ettiğini aktaran Kasapoğlu, sürecin hızlanması, verimli iş birlikleri ve çalışmaların oluşturulması için ciddiyetle çalıştıklarını aktardı. Ayrıca yeni organize sanayi bölgelerinin İlimize kazandırılması ve Denizli'nin ekonomisine katkı koymasına çokça önem verdiklerini aktararak sözlerini noktaladı.

Editör: Tahir Aygün