Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Denizli Haber -  Sürekli artan nüfusuyla Denizli’nin en kalabalık yerleşkelerinden biri haline gelen Merkezefendi’de genç aile sayısı pekçok ilçeye göre oldukça fazla. Özellikle çalışan annelerin çocukları için doğan kreş ihtiyacı arzın çok çok üzerinde.

Saha çalışmalarında bu eksiği tespit eden Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer ve ekibi, çalışan annelerin en büyük ihtiyaçlarından birini gidermek için kolları sıvadı. Başer döneminde ilçede çok sayıda kreş ve gündüz bakım evi açılacak. Merkezefendi Belediyesi kreşleri, ailelerin küçük yaştaki çocuklarını güvenle emanet edecekleri kriterlerle inşa edilecek.

Uzman eğitmenlerin ve personelin görev yapacağı kreşler, modern mimari yapılarıyla da kentin dokusuna renkli dokunuşlar yapacak. Yeni nesil özellikleriyle dikkat çekecek bu kreşler, teknolojik donanımlarıyla da fark yaratacak.

Editör: Tahir Aygün