Meral Akşener Aday Olmayacağını Açıkladı Meral Akşener Aday Olmayacağını Açıkladı

Denizli Haber - Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer'in seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Oldukça yoğun ve tempolu ilerleyen süreçte Başer’e en büyük desteği ise eşi Seda Başer veriyor. Seda Başer, onu yoğun seçim temposunda yalnız bırakmıyor.

Kah bir semt pazarında, kah bir ev ziyaretinde… Kimi zaman sokak sokak dolaşıp birlikte esnaf ziyaret ediyorlar, kimi zaman önemli toplantılara katılıyorlar. Seda-Ekrem Başer çiftinin mütevazı, sevecen, sıcak ve uyum içindeki tavırları, seçmenleri kalbinden vuruyor.

Ekrem Başer’e, çıktıkları hayat yolculuğu gibi siyasi hayatında da en büyük desteği vermeye çalışan Seda Başer’in bu çabası görülmeye değer. Seçmene hemen ilk bakışta pozitif enerjilerini geçirmeyi başaran Başer Çifti, her yaştan insanın sevgisini kazanıyor.

Cumhur İttifakı Adayı Başer ise seçim çalışmalarında her daim yanında olmaya özen gösteren ve  yorgunluğunu paylaşan Seda Başer için “En büyük destekçim ve moral kaynağım. Bir eş olarak gerçekten zor bir süreci başarıyla yürütüyor. Ona minnettarım” diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün