Denizli Haber - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, adaylık sürecinde bir projesini daha hayata geçirdi. Adaylık döneminde çöp poşeti dağıtımını gerçekleştiren Ertemur, sabahın erken saatlerinde duraklarda bekleyen işçilere çorba dağıtımı projesini de gerçekleştirdi. Ertemur; “İşçilerimiz özellikle kış aylarında soğuk havalarda ve erken saatlerde işe gitmek için duraklarda bekliyor. İşçilerimizin içini ısıtmak istedik. Çorba dağıtımı gerçekleştirdik. Bu projemiz 31 Mart’ın ardından göreve geldiğimizde devam edeceğiz.” dedi.

Ertemur Bi̇r Projesi̇ni̇ Daha Hayata Geçi̇rdi̇! İşçi̇lere Çorba Dağitti! (4)

Cahit Özkan Annesini Kaybetti Cahit Özkan Annesini Kaybetti

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, sabah saat 0600’da işçilere çorba dağıtımı gerçekleştirdi. 31 Mart’ın ardından projelerinin arasında olan çorba dağıtımını adaylık sürecinde başlatan Ertemur daha önce çöp poşeti dağıtımına başlamıştı.

Ertemur Bi̇r Projesi̇ni̇ Daha Hayata Geçi̇rdi̇! İşçi̇lere Çorba Dağitti! (3)

“PAMUKKALE’MİZİN HİZMETE, İNSANIMIZIN İLGİYE İHTİYACI”

Çorba dağıtımı projesi ile ilgili açıklama yapan Ertemur; “Pamukkale’mizi değiştirmek için bir yola çıktık. Pamukkaleli vatandaşlarımız, insanı öncelemeyen bir anlayışla yönetiliyor. Bırakın projeler gerçekleştirilmesini en basit belediye görevleri bile yerine getirilmiyor. Mevcut zihniyet Pamukkale’mizde insanımızı yok sayıyor. Biz en başta bu anlayışı değiştireceğiz. Pamukkale’mizin hizmete ihtiyacı var. İnsanımızın ilgiye ihtiyacı var. Pamukkale’nin değişime ihtiyacı var.” dedi.

Ertemur Bi̇r Projesi̇ni̇ Daha Hayata Geçi̇rdi̇! İşçi̇lere Çorba Dağitti! (2)

“İŞÇİLERİMİZİN EN AZINDAN İÇİNİ ISITMAK İSTEDİK”

İşçilerle buluşmanın önemine dikkat çeken Ertemur; “Pamukkale’mizde vatandaşlarımızın büyük yoğunluğu organize sanayi bölgesindeki fabrikalarda çalışıyor. Bunun için sabahın erken saatlerinde işe gitmek zorundalar. İşçilerimiz özellikle kış aylarında soğuk havalarda ve erken saatlerde işe gitmek için duraklarda bekliyor. Vatandaşlarımızın yaşadığı zorluğun farkındayız. Bizler işçilerimizin en azından içini ısıtmak istedik. Çorba dağıtımı gerçekleştirdik. Bu projemiz 31 Mart’ın ardından göreve geldiğimizde devam edeceğiz. İnsan temelli belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. İşçi kardeşlerimizin her daim yanında olacağız.” dedi.

Editör: Tahir Aygün