Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim çalışmaları çerçevesinde Pamukkale’yi karış karış dolaşmaya, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ertemur, Pamukkale’nin hizmetsiz kaldığını her mahallede gördüklerini ifade ederken, vatandaşların geçim zorluğu çekmesinin önüne üreten belediyecilik anlayışı ile geçeceklerini söyledi.

Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (1)

“ÜRETİCİMİZİN CEBİNDEKİ PARA ERİDİ, BİTTİ”

Ertemur, 31 Mart’ın vatandaşın refahını artırmak için harekete geçeceklerini belirterek; “Geride kalan 10 yılda Pamukkale sadece hizmetsiz kalmadı. Üreticimizin cebindeki para eridi, bitti. Pamukkale’mizin güzel insanları üretmeye çalıştıkça, mevcut iktidarın gerek ulusal gerek yerel ekonomi politikaları üreticilerimizi karın tokluğuna çalışmaya hapsetti. Biz bu haksızlığa dur diyeceğiz. Bunun için yola çıktık. Pamukkale’nin üreten insanlarının kazanması için bir bir projelerimizi açıklıyoruz. Memleketimiz bereketin adresi olacak. Bunu birlikte başaracağız” dedi.

Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (6)

“PAMUKKALELİ KAZANACAK”

Ertemur,  Pamukkale’de üreten bütün kesimlerin ihtiyaç duyduğu desteği alacağına vurgu yaparak hazırladığı projeleri anlattı. Ertemur; “Üreten belediyecilik anlayışımızda Pamukkale’ye kazandıracağız. Peki nasıl yapacağız? Öncelikle Pamukkale’mizde üreticimizin en büyük sorunu olan enerji fiyatlarına el atacağız. Kuracağımız güneş enerjisi santrallerimizle üreticimizi ucuz enerjiye ulaştıracağız. Yine girdi maliyetlerini yükselten kalemler gübre ve fide. Kuracağımız gübre ve fide üretim tesislerimiz üreticimize kazandıracak.  Ayrıca tarımsal ilaç desteğimiz, soğuk hava deposu yatırımlarımız girdi maliyetlerini düşürürken, kazancı artıracak. Bu yatırımlarımızın temelini ise tarımsal kalkınma kooperatifimizle sağlayacağız. İlçemize kazandıracağımız toprak ve ürün analiz labaratuarları ile de üreticimizin yanında olacağız. Her projemizle önce Pamukkale, önce Pamukkaleli kazanacak” dedi.

Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (4)

SOSYAL VE EKONOMİK AÇIDAN DESTEKLER DE HAZIR!

Ekonomik zorluk çeken vatandaşları sadece üretim açısından değil, ekonomik açıdan refahlarını da artacaklarını belirten Ertemur; “Vatandaşımızın ekonomik açıdan desteklenmeye ihtiyacı var. Bunu ise vereceğimiz sosyal ve ekonomik desteklerle sağlayacağız. Halk ekmek, halk süt, halk kart ile vatandaşlarımızın giderlerini düşüreceğiz. Mutlu bir Pamukkale’yi böyle oluşturacağız. Vatandaşımız temel ihtiyaçları en ucuza ulaşacak.” diye konuştu.

Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (5)Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (3)Ertemur “Önce Pamukkale, Önce Pamukkaleli̇ Kazanacak” (2)

Editör: Tahir Aygün