CHP'nin Acı Günü İsmail Danacı Hayatını Kaybetti CHP'nin Acı Günü İsmail Danacı Hayatını Kaybetti

Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkaleli vatandaşlara yol ve otopark sorununu çözmek adına söz verdi. Ertemur, bu hizmetlerin belediyenin asli görevi olduğunu belirterek Pamukkaleli vatandaşların artık hizmet alacağını vurguladı.

Ertemur “Önce Yollari Sonra Otoparklari Yapacağiz, Pamukkale Nefes Alacak” (4)

“YOLA DEVAM DİYORLAR, HANGİ YOLA DEVAM? ÇAMURLU VE TOZLU YOLLARA MI?”

Pamukkaleli vatandaşların artık yalan vaatler duymak istemediğini belirten Ertemur; “Pamukkale’mizin çamurlu ve tozlu yolları herkesin malumu. Pamukkale’nin üzerine 10 yıldır adeta bir karabulut gibi çöktüler. Pamukkale’miz, Pamukkaleli vatandaşlarımız aydınlık günlere hasret kaldı. Pamukkale’mize bunları reva görenler şimdi ‘Yola devam’ diyerek tekrar Pamukkale’ye talip oldular. Soruyorum; Hangi yola devam? Çamurlu, tozlara yollara mı devam edeceksiniz? Pamukkaleli artık bu yalan vaatlere inanmıyor, inanmayacak” dedi.

Ertemur “Önce Yollari Sonra Otoparklari Yapacağiz, Pamukkale Nefes Alacak” (5)

“YOL VE BUTİK OTOPARKLARIN ÇALIŞMALARINI DERHAL BAŞLATACAĞIZ”

31 Mart’ın ardından ivedi olarak yol ve otopark çalışmalarına başlayacaklarını söyleyen Ertemur; “Pamukkale’mizde yol çalışmaları için öncelik vereceğimiz mahallelerimizi belirledik. Belediyenin asli görevi olan yol yapım çalışmalarını derhal başlatacağız.

Ertemur “Önce Yollari Sonra Otoparklari Yapacağiz, Pamukkale Nefes Alacak” (6)

Pamukkale’mizi tozdan çamurdan kurtaracağız. Yol çalışmalarının hemen ardından trafik yoğunluğunun fazla olduğu bölgelere kazandıracağımız butik otoparklar Pamukkale’mize nefes aldıracak.” diye konuştu.

Ertemur “Önce Yollari Sonra Otoparklari Yapacağiz, Pamukkale Nefes Alacak” (1)

Editör: Tahir Aygün