Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çalışmalarına devam ediyor. Ertemur’un, Pamukkale Belediyesi’nin mevcut yönetiminin dağıtmadığı için tepki aldığı çöp poşetini henüz aday iken dağıtmaya başlaması vatandaştan takdir toplamıştı. Ertemur’un projesi basında da geniş yer buldu.

CHP Pamukkale İlçe Gençlik Kolları, Ertemur’un başlattığı çöp poşeti dağıtımını devam ettiriyor. Esnaflara ve evlere çöp poşeti dağıtan gençler 31 Mart’ın ardından çöp poşetinin devamlı dağıtılacağının mesajını verdiler.

Ertemur, Vatandaşa Ve Esnafa Çöp Poşeti̇ Dağitimina Devam Edi̇yor (1)

“PAMUKKALE HALKIMIZ DAHA İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Verdiği sözlerin arkasında olduğunu dile getiren Ertemur; “Mevcut yönetim sadece vaad ediyor. Biz vaad etmiyoruz, yapıyoruz! Vatandaşımız, belediyeden en basit hizmetleri bile alamıyor. Vatandaşımızın alamadığı hizmetlerden biri de çöp poşeti idi. Bizim yönetimimizde tutulmayan sözlerin yerini, hayat bulan projeler alacak! Pamukkale halkımız daha iyisini hak ediyor.

Ertemur, Vatandaşa Ve Esnafa Çöp Poşeti̇ Dağitimina Devam Edi̇yor (5)

“TÜM PAMUKKALE’YE DERMAN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZI YAYMAYA BAŞLADIK”

Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak? Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak?

CHP Pamukkale Gençlik Kolları’mızın değerli üyeleri çöp poşeti dağıtımımızı sürdürüyor. Tüm Pamukkale’ye derman belediyecilik anlayışımızı yaymaya başladık. Kırsalından, merkezine temiz bir Pamukkale için adaylık sürecimizde başladığımız girişimimiz 31 Mart’ın ardından tam anlamıyla gerçekleşecek. Gönülleri birleştirmeye, Pamukkale’yi değiştirmeye olan inancımız, azmimiz gün geçtikçe artıyor. Hizmet için geliyoruz” dedi.

Ertemur, Vatandaşa Ve Esnafa Çöp Poşeti̇ Dağitimina Devam Edi̇yor (3)

Editör: Tahir Aygün