İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Denizl Haber - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, eşine az rastlanır bir seçim çalışması gerçekleştirmeye devam ediyor. Vaat etmek yerine başkan gibi çalışan Ertemur son olarak hazırladığı projeleri tırlara afiş olarak asarak Pamukkale’nin dört bir köşesini dolaştırdı. Ertemur’un bu hamlesi büyük bir ilgi gördü. Ertemur yaptığı açıklamada; “Denizli’de kendimizi Pamukkaleli vatandaşlarımıza anlatabileceğimiz açık hava reklam alanları maalesef parsellenmiş. Bizde halkımıza kendimizi ve projelerimizi anlatmak için bu yolu bulduk. Pamukkale’nin hizmetle buluşmasına çok az kaldı” dedi.

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, yerel seçimlere kısa bir süre kala dikkat çeken bir çalışmaya imza attı. Ertemur, projelerini afişlere bastırarak tırlara ve kamyonlara astı. Ertemur’un projeleri ile donanmış kamyon ve tırlar tüm Pamukkale’yi karış karış dolaştı. Ertemur’un bu hamlesi vatandaşlar tarafından dikkatle izlendi.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 15.00.31

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertemur; “Biz Pamukkale’mize hizmet için geliyoruz. Pamukkale’mizi 10 yıldır hizmetsiz bırakanlardan vatandaşlarımızı kurtarmak için geliyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 15.00.31 (1)

Kapı kapı dolaşarak, her mahallemize, her sokağımıza ulaşmaya, projelerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında da tırları ve kamyonları projelerimizle donatarak Pamukkale sokaklarına çıktık. Vatandaşımız Pamukkale’mize neler kazandıracağımızı bu şekilde görüyor. Pamukkale’nin hizmetle buluşmasına çok az kaldı” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 15.00.32 (3)

Editör: Tahir Aygün