Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çalışmalarını sürdürüyor. Ertemur’un son durağı Pamukkale Üniversitesi kampüs bölgesi oldu.

Ertemur’a kampüs ziyaretinde CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun ve partililer eşlik etti. Üniversite öğrencileri ile buluşan Ertemur, tespit ettiği sorunlara çözüm sunacak projelerini anlattı.

Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (1)

“PAMUKKALEMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Gençler ile buluşmasını değerlendiren Ertemur; “Pamukkale Üniversitesi gibi bir değere sahibiz. Ancak mevcut belediye yönetimi ile üniversite arasında uyum olmaması öğrencilerimizi yalnız bırakmış durumda. Bugün söz verdim gençlere! Pamukkalemizi gençlerimizle de birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

CHP'nin Acı Günü İsmail Danacı Hayatını Kaybetti CHP'nin Acı Günü İsmail Danacı Hayatını Kaybetti

Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (2)

ÖĞRENCİLERE YAŞANABİLİR PAMUKKALE SÖZÜ VERDİ

Gençlerin sorunlarını tespit ederek çözüm sunacak projelerinin hazır olduğunu söyleyen Ertemur; “Öğrenci; bir şehri güzelleştirir, ekonomik açıdan kalkınmasını sağlar. Öğrenci şehrin dinamiklerini hızlandırır. İlçemiz için bu denli önemli olan gençlerimizi görmezden gelmek kabul edilemez. Bizler üniversiteli gençlerimizin ve o bölgede çalışarak evine ekmek götüren esnaf kardeşlerimizin sorunlarının farkındayız. Gençlerimizin barınma sorununa çözüm sunacak yurtlar, bölgedeki esnaf ve vatandaşlarımızın en büyük çilesi olan otopark ve çamaşırhane kafe gibi projelerimiz hazır! Gençlerimizin enerjisi ve bizim gayretimizle ‘Gönüller Birleşecek, Pamukkale Değişecek” diye konuştu.

Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (3)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (4)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (5)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (6)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (7)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (8)Ertemur’dan Üni̇versi̇teli̇ Gençlere Müjde “Barinma Sorununu Bi̇z Çözeceği̇z!” (9)

Editör: Tahir Aygün