Denizli Haber - İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’un açıkladığı projeler ilgiyle takip edilirken, verdiği vaatlerle de Merkezefendi’de vatandaşlarca beğeni topluyor. Yatırım belediyeciliği ve hizmet belediyeciliğini; ‘İYİ Belediyecilik’ anlayışıyla Merkezefendi’ye sunacaklarını vurgulayan Coşkun, Merkezefendi’ye hizmet ederken her daim şeffaf ve denetlenebilir olacaklarını söyledi.

Şeffaf Belediyeciliği ilke edindiklerini belirten Coşkun, “Bizim tek amacımız ilçemizi güçlü kılmak, vatandaşımızın yüzünü güldürmek, mutlu bir yaşamı tesis etmek. Bunu yaparken de, bir belediye başkanın asli görevi şeffaf ve hesap verebilir olmaktır. 1 Nisan’da görevi devir alacağımız gün itibariyle bilançomuzu sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda gün gün detaylı olarak yayınlayacağız. Bunun yanında tüm meclis toplantılarımızı ve ihalelerimizi canlı yayında vatandaşımıza ulaştıracağız. 

Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi! Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi!

Fati̇h Coşkun’dan Şeffaf Beledi̇yeci̇li̇k Sözü (1)

Tüm yatırımlar, harcamalar, hizmetin nereye gittiğini vatandaşımıza sunacağız. Hizmet belediyeciliğimizin kapısı, makam odamız halkımıza her daim açık olacak. Ulaşılabilir olacağız. Yönetim anlayışımız bu olacak.  Vatandaşımızla birlikte yol yürüyecek, Merkezefendi’mizi her alanda birlikte imar edeceğiz” dedi.

Fati̇h Coşkun’dan Şeffaf Beledi̇yeci̇li̇k Sözü (2)Fati̇h Coşkun’dan Şeffaf Beledi̇yeci̇li̇k Sözü (3)

Editör: Tahir Aygün