Denizli Haber - Anıtkabir ziyareti kapsamında Heyet; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk koydu. GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin, Anıtkabir Özel Defteri’ne;

“Ulu Önder Atatürk,

 Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını karşıladığımız bugünlerde, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu olarak Cumhuriyet ilkelerine, demokrasiye, hukukun üstünlüğüne ve millet iradesine bağlılığımızı göstermek için huzurlarınızda olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. 100. yılını milletimizin büyük kararlılığı ve coşkusu ile kutladığımız Cumhuriyetimizin yetiştirdiği iş insanları olarak akıl ve bilime dayalı Cumhuriyet devrimlerinin önemini her geçen gün daha iyi anlıyoruz. “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” ilkeniz, dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de ulusların kaderinde “barış”a duydukları hasreti, “barış”ı korumak için gösterdikleri fedakârlığı temsil edecektir. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkartma hedefleriniz doğrultusunda demokrasi çıtamızı yükselterek, toplumumuzun barış, huzur, refah ve bağımsızlık mücadelesine GESİFED olarak ilk günkü kararlılıkla sahip çıkmak en önemli görevimiz olacaktır. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına da ilk yüzyılımızdan bizlere miras kalan kuruluş ve kurtuluş iradesi ile ilkelerinizin ışığında ilerlemeye devam edeceğiz. Zatıaliniz ve Cumhuriyetimizin kurucu kuşaklarının aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyoruz.

Ruhunuz şad olsun!   

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024

Oktay Mersin

Yönetim Kurulu Başkanı

GESİFED

8-9

 ” yazdı. Resmi tören ardından GESİFED Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Başkanlarının katılımları ile Anıtkabir Komutanı’nı makamında ziyaret etti.

5-25

Ankara ziyaretleri kapsamında; TÜSİAD ve TÜRKONFED Ankara Temsilcilikleri’ne ziyaret gerçekleştirildi. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, TÜSİAD Ankara Temsilcisi Barış Urhan ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRKONFED Kamu ile İlişkiler Komisyon Başkanı Serhan Yıldız’ın katılımları ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda iş dünyasının öncelikleri ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu ve ekonomi üzerine fikirler paylaşıldı.   

2-62

Editör: Tahir Aygün