Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, belediye meclis üyesi adaylarının katılımı ile Pınarkent mahallesinde halk buluşması gerçekleştirildi. Gönülleri birleştiren, Pamukkale’de değişme inanan insanlar Ertemur’u coşkuyla karşıladı.

Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (1)

“KAZANDIK”

Halk buluşmasında konuşma gerçekleştiren Ertemur sözlerine; “Şarkılarımızda söylediğimiz gibi birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız diye yola çıktık. Kazandık! 45 gündür Pamukkale’mizin güzel insanları ile buluşuyoruz. Güzel insanlarımızın umutları, yürekleri, sevdaları olduk. Gönülleri birleştirdik. Artık biz Pamukkale olduk. 45 günlük süreçte karşımıza o kadar güzel insanlar çıktı ki; Çıktığımız bu yolun ne kadar doğru olduğunu bize kanıtladı” diyerek başladı.

Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (2)

“BİZİM BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZDA İNSANLAR YATAĞINA AÇ GİRMEYECEK”

Ertemur geride kalan süreci değerlendirerek; “Vatandaşlarımız 10 yıldır hizmet görmediklerini dile getiriyorlar. 10 yıldır aranmamışlar, sorulmamışlar. Neredesiniz, ne haldesiniz diye sorulmamış. 45 gündür Pamukkale halkımıza Derman Belediyecilik anlayışı ile geleceğimizi gösterdik. Bizim belediyecilik anlayışımızda çocuklarımız asla gıdasız kalmayacak. İnsanlar yatağına aç girmeyecek. Bizim belediyecilik anlayışımızda bütün sokaklar aydınlanacak, gönüller birleşecek. İnsanlarımız eşit şekilde paylaşacak. Bizim belediyecilik anlayışımız budur. Biz Pamukkale halkı ile dostluğu ve kardeşliği oluşturduk. Bu süreçte insanlarımız bizden birçok istekte bulundu. En önemlisi ise; ‘Bizi asla unutmayın’ demeleriydi. Pınarkent’ten söz veriyorum. Sizi asla unutmayacağım.” dedi.

Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (3)

KADINLARA ÖZEL OLARAK SESLENDİ

Konuşmasında kadınlara yönelik parantez açan Ertemur; “Kadın kardeşlerimiz için çok önemli projelerimiz var. Asla üretmekten yılmamaları lazım. Sizi eve hapsetmek isteyenlere karşı inadına üretin. Belediyeyi aldığımızda sizin en büyük destekçiniz biz olacağız. Çok az kaldı. 31 Mart’ı bekliyoruz. Sandığa gideceğiz. Değişimi sağlayacağız. CHP bayrağını Pamukkale’ye dikeceğiz” Şeklinde konuştu.

Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (4)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (5)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (6)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (7)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (8)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (9)Gönüller Bi̇rleşti̇, Pinarkent ‘Ertemur’ Dedi̇ (10)

Editör: Tahir Aygün