Denizli Haber - Güngör 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ile toplantı düzenledi.

Toplantıda konuşan Güngör : Değerli Büyükşehir Belediye Başkanım, İlçe Başkanlarımız ve kıymetli Belediye Başkanlarım ,  2023 seçimlerine hazırlıklarımızı değerlendirmek ve milletin partisi olan AK Parti’mizi Cumhuriyetimizin 100. yılında yeniden 1. parti yapmak ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanı seçmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

AK Parti’miz milletin gönlünde yer edinmiş, milletin derdini çözen partidir. 19 ilçemizde güçlü bir zafer elde etmek için var gücümüzle daha fazla gayret gösterelim. Bizler sadece seçim dönemi harekete geçen partiler gibi olmadık. Her zaman milletimizin hizmetkarı olduk. Ben inanıyorum ki milletimiz 14 Mayıs günü kararıyla iradesini gösterecek ve 1. parti AK Parti,  13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır diyecektir.

GÜNGÖR: DENİZLİ’DEN EN AZ 4 MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ

Bizler bugün ciddi bir mücadelenin içerisindeyiz. Cumhur İttifakı olarak daha güçlü bir Türkiye için bir aradayız. Bu bilinçle birçok başarıya ulaşacağımıza olan güvenimiz tamdır.

Denizlili hemşehrilerimizin de destekleriyle inşallah şehrimizden en az 4 Milletvekili AK Parti listelerinden seçilecektir ve Cumhur İttifakı olarak da meclisteki çoğunluğumuzu da ciddi bir farkla sağlayacağız. Dedi Güngör 19 İlçede Türkiye Yüzyılı’na hazır olduklarını belirterek çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirtti.

Editör: Tahir Aygün