Denizli Haber - 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek yerel seçimler için titiz bir çalışma yürüten Başkan Güngör, ilçe ziyaretleri programı kapsamında bu haftaki durağı Kale İlçe Teşkilatı oldu. Kale İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler için yol haritası belirlendi.

Kale ilçe teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Güngör, “Öncelikle ilçe başkanımız Yusuf Ercanlı ve yeni yönetimine, önceki dönem yol arkadaşlığı yaptığımız Bilal Tıkım ve yönetimine teşekkür ediyorum. Yerel seçim çalışmalarımızı hızlandırdık.  AK Parti olarak 2024 yerel seçimlerinde muhalefetin yönetimindeki belediyeleri de kazanmanın gayreti ve çabasında olacağız. Kale ilçemizde 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Denizli’nin gerçek kalesi olmanın yolunda başarıya imza atacağınıza inancımız tamdır. Cumhur İttifakı olarak Denizli’de 20’de 20 hedefimizi yakalamak için gece gündüz çalışacağız.Hep birlikte Denizli ve Kale ilçemizde hizmetlerin devam etmesi için emin adımlarla bu kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi.

Başkan Güngör, konuşmasının ardından ilçe teşkilatı ile 31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu.

CHP'li Başkandan Gece Yarısı Borç İsyanı CHP'li Başkandan Gece Yarısı Borç İsyanı

Editör: Tahir Aygün