Denizli Haber - Güngör mesajında, "Bugün Türk Demokrasi tarihinin Kara lekelerinden biri olan 28 Şubat 1997 post modern darbesinin yıldönümüdür.

Tarihimizde milli iradeyi engellemeye çalışan ve milli iradeyi hazmedemeyen cenahlar darbelerle ve yıpratma politikalarıyla millet iradesinin tecellisini engellemeye çalışmıştır.

Milletimiz feraseti ve seçimleriyle demokrasiyi yaşatmış, iradesinin gasbına asla müsaade etmemiş ve etmeyecektir.

28 Şubat'ın karanlık odakları, bin yıl sürecek dedikleri girişimleri ile sadece tarihte ibret vesikası olarak kalmıştır. Seçilmişlerin her zaman önde ve haklı olduğunu milletimiz tarihe yazmıştır.

28 Şubat'tan kalan anti demokratik refleksler ve oluşan mağduriyetler Cumhurbaşkanımız ve AK Parti hükümetleri ile ortadan kaldırılmış ve hak sahiplerine hakkı teslim edilmiştir.

Demokrasiye yapılan her türlü girişim millet iradesine aykırı hareket etmektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'miz tüm fertleri ile demokrasi bilincini kuşanmıştır. Bu bilinç ile sözünü söyleyecektir.

Milletimiz darbecilere gereken cevabı her zaman vermiştir. 28 Şubat zihniyeti unutmamalıdır ki milli iradenin üstünde hiçbir beşeri güç yoktur. Dönemin Başbakanı Dava Adamı Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN'ı bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum. Mekanı cennet olsun. İfadelerini kullandı

Editör: Tahir Aygün