Denizli haber-  Pamukkale Belediye Başkanlığı yarışının en şanslı adayı olarak değerlendirilen AK Partili Halil Pekdemir’in, seçim bölgesi için planlanan projelerinden birisi daha açıklandı. Bölgeyi yakından tanıyan sorun odaklı tespitler ile projelerini hazırlayan Pekdemir’in, şimdi de sporseverleri yakından ilgilendirecek ve sevindirecek Amatör Spor Kompleksi Projesi duyuruldu.

Spor Kompleksi̇ (4)

Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka Mahallelerinin bulunduğu bölgede yapılacak Amatör Sporlar Kompleksi içinde futbol sahaları, tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu gibi daha birçok spor alanı ile tam donanımlı ve kapsamlı olacak. Ayrıca birçok spor dalında hizmet verecek olan komplekste ücretsiz spor kursları düzenlenecek. Çok sayıda sporseverin yararlanacağı kompleks bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olacak.

TBMM başkanvekili Karaca “Bu zafer hepimizin zaferi” TBMM başkanvekili Karaca “Bu zafer hepimizin zaferi”

Spor Kompleksi̇ (2)

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in seçim bölgesinde hayata geçirmeyi planladığı Amatör Spor Kompleksi ile sporu tabana yaymak, yeni yeteneklerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamak, daha çok genci sporla buluşturmak ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayarak onları düzenli, bilinçli ve sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmek amaçlanıyor.

Editör: Tahir Aygün