Denizli Haber - Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, hem sahada hem de sosyal medyadaki samimi kişiliğiyle Pamukkalelilerin gönlünde taht kurdu. 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Pekdemir, eşi Gülseren Pekdemir ile birlikte tüm doğallığıyla kamera karşısına geçti.

Pamukkale Seyir Tepesi’ne giden Halil-Gülseren Pekdemir çifti, gün batımında keyifli bir vakit geçirdi. Benzersiz Pamukkale manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayan Pekdemir çifti, doğallığıyla da dikkat çekti.

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

“Hayat Sevince Güzel”

Sabah erken saatlerde AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in sosyal medya hesaplarından yayınladığı film, sosyal medya kullanıcılarının büyük beğenisini toplarken, filme kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Filmde 14 Şubat’a ilişkin bir mesaj da veren Başkan Adayı Pekdemir, “Sevgililer Günü, sevginin her yönünü kutlamak için bir fırsattır. Bu özel günde siz de sevdiğinizi yanınıza alın ve Pamukkale’nin tadını çıkarın” dedi.

Editör: Tahir Aygün