Denizli Haber - Lokasyonu ve konaklama sektöründe verdiği kaliteli hizmetle adından sıkça söz ettiren Denizli’nin seçkin oteli Leman Kültür bünyesinde Denizli halkına önemli bir hizmet daha başladı. Dünya mutfağını Denizli ile buluşturacak Helenos Alakart Restaurant, muhteşem bir açılış gecesiyle Leman Kültür Otel’in 10 ve 11. katlarında hizmete açıldı. Açılış gecesinde Denizli’nin iş, sanat, siyaset dünyasından çok sayıda ismi ve davetlileri ağırlayan Helenos Alakart Restaurant, eşsiz iç mimarisiyle de büyük beğeni topladı. Açılış gecesinde işletme sahibi Razaman Ziylan ve eşi Fatima Ziylan’da misafirlerini bir bir karşıladı. 

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (7)

“HELENOS RESTAURANT DENİZLİ’NİN MARKASI”

Denizli’nin güzelliğine özel bir restoranı kazandırmanın heyecanı içerisinde olduğunu belirten Helenos Alakart Resturant İşletme Müdürü Gökhan Bilen, “Yaklaşık 34 senedir de turizm sektöründe, birçok departmanda alın teri vererek bu ülkeye hizmet ediyorum.

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (6)

Denizli’de de çok güzel hedefleri ve hayalleri olan işverenim Ramazan Ziylan beyle birlikte önemli bir projeyi hayata geçirebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. ‘Bu projede neler yapabilir? Denizli’ye en iyi hizmeti nasıl verebiliriz? Denizli’ye verdiğimiz hizmetin karşılığında misafirlerimizden nasıl teşekkür alabiliriz?’ diyerek başladığımız yolculukta Helenos Alakart Restaurantı Denizli halkımızın hizmetine sunduk. Helenos; Yunan Mitolojisinde bilge bir kahin… Bu isimde karar kaldık.

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (4)

Özenle düzenlemiş iç mimarisiyle de dikkat çeken kurumumuzda, 180 kişi ağırlayabiliyoruz. Restoranımız yüksek konumu sayesinde 360 derece Denizli manzarasını müşterilerimize sunuyor. Açılan çatı bölümümüzle de, yıldızların altında müşterilerimizin en güzel anılarını burada biriktireceğini, yaşayacağını düşünüyoruz. Lezzet ve damak tadı noktasında ise, Helenos Alakart Restaurant olarak özenle seçilmiş konusunda uzman şeflerimiz ve hizmet ekibimizle dünya mutfağı başta olmak üzere onlarca tadı müşterilerimize sunacağız. Et ve özel spesiyal sunumlarımız, ara sıcaklarımız, Ege ve Yunan Mezelerimizle, geniş bir yelpazede hizmet sunmaya başlamanın mutluluğu içindeyim. Tatlı çeşitlerimizle de iddialıyız. Örneğin, vişneli ekmek kadayıfını denemek için restoranımıza bekliyoruz. Denizli’ye de layık olmaya çalışacağız. Denizli’de umarım yaptıklarımızı takdir eder. Tabi ki eleştirilere de açık olacağız” dedi.

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (5)

“YILDIZLAR ALTINDA DENİZLİ MANZARASI SUNUYORUZ”

Helenos Alakart Restaurantı Denizli halkının hizmetine sunmaktan duyduğu onuru dile getiren Ramazan Ziylan ise, bu güzel şehre Leman Kültür Otelinin en üst katlarında 360 derece Denizli manzarası ve yıldızlara açılan çatı yapısıyla hizmet edebilecek olmanın mutluluğunu anlatmaya tarif yetmeyeceğini söyledi.

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 28-02-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 28-02-2024

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (2)

Lezzet durağı, gastronomi merkezi olma hedefiyle yola çıktıklarını vurgulayan Ziylan, iç mimarisiyle de rahatlatan, etkileyen bir görsel sunan Helenos’un birbirinden değerli şeflerinin ellerinden çıkan sunumları tatmaya, bu güzelliği paylaşmaya tüm Denizli halkını davet etti.

HELENOS RESTAURANT GÖRKEMLİ AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ (3)

Editör: Tahir Aygün