Denizli Haber - Kasapta, manavda, bakkalda, Sosyal yardımdan tarım desteğine HOROZKART Denizli halkının tüm dertlerine derman olacak.  HOROZKART ile vatandaş da mahallenin esnafı da kazanacak.

YETTİ GARİ! DEĞİŞİM ŞART!

CHP’nin Denizli Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, belediye başkanı seçildiğinde hayata geçireceği bir projesini daha duyurdu. Çavuşoğlu, “önceliğimiz, CHP’li Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri gibi SOSYAL BELEDİYECİLİK” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 12.16.21 (1)

Yaşanabilir bir Denizli SENİN HAKKIN

Başkan Adayı Çavuşoğlu tasarımı hazır olan projenin detaylarını anlattı. “Projenin öncelikli amacı belediyenin sosyal yardımlarını geçim derdindeki vatandaşa onurunu kırmadan ulaştırmak.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 12.16.21

“Vatandaş Et Süt Kurumu önünde kuyruğa girmek yerine mahalle kasabından alışveriş yapacak.” diyen Çavuşoğlu, torba torba erzağı herkese göstere göstere itfaiye araçlarıyla, kamyonetlerle mahalle mahalle dolaştırarak dağıtmayacaklarını söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 12.16.22

“Sosyal yardımlar Horozkart’a kalem kalem yüklenecek.”

Et için yüklenen tutar et, gıda için yüklenen tutar mahalle esnafından yapılan alışverişte kullanılacak. İhtiyaç sahiplerinin ayrıştırılmadığı tek tip tasarımıyla kimi kendi yüklediği parayı, kimi de Belediye’nin sosyal yardımını zincir marketler ve AVM’ler dışında dilediği yerde kullanacak. CHP Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun ekipleri sadece bir yardım kartı değil, birçok alanda kullanılabilecek HOROZKART ‘ı kısa sürede hayata geçirebilmek için çalışıyor.

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Editör: Tahir Aygün