Denizli haber - Honaz Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları ara vermeden devam ediyor. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri bir araya getiren Honaz Belediyesi, iftar sofrasını cumartesi akşam Honaz Kapalı Pazaryeri'nde kurdu. Gönül sofralarını dolduran 3 bine yakın kişi, oruçlarını hep birlikte açtı.

Honaz'da Bi̇nler, Gönül Sofrasinda Buluştu (1)

İftara, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Honaz İlçe Başkanı Ramazan Güngördü, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Honaz'da Bi̇nler, Gönül Sofrasinda Buluştu (2)

“RAMAZAN AYININ MANEVİYATINI, HUZURUNU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Kocabaş'a ‘Küçük Sanayi Sitesi’ Kazandırılacak Kocabaş'a ‘Küçük Sanayi Sitesi’ Kazandırılacak

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, '' Ramazan ayının maneviyatını, huzurunu, birlik ve beraberliğini mahallelerimizde düzenlediğimiz gönül sofralarımız ile daha güzel bir şekilde yaşadığımızı söylemek istiyorum. Bu akşam da Honaz merkezde sizlerle beraberiz. Honaz Belediyesi olarak bu mübarek ayı, mahallelerimizde ekiplerimiz ve siz kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte yaşatmaya devam ediyoruz. Allah tuttuğunuz oruçları yaptığımız duaları kabul eylesin. Huzurumuz ve birlikteliğimiz bozulmasın.” dedi.

SIRADAKİ İFTAR YEMEĞİ KARAÇAY MAHALLESİ’NDE

Honaz Belediyesi 24 Mart Pazar günü ilçenin Karaçay Mahallesi Sosyal Tesisi'nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ardından 25, 26 ve 27 Mart tarihlerinde sırasıyla Sapaca, Yukarıdağdere ve Aşağıdağdere Mahallelerinde gerçekleştireceği iftar yemekleri ile etkinlikler son bulacak.

Editör: Tahir Aygün