Denizli Haber - CHP’de MYK kararı ile seçim takvimi belirlendi. Adaylık süreçlerine ilişkin değerlendirmede bulunan Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum aday belirlemede en önemli kriterlerinin örgüt ve vatandaşların fikirleri olacağını söyledi.

Yeni belediyeler kazanacaklarını kaydeden Horzum; “Ülkemizin CHP’ye en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde Denizli’de ve tüm Türkiye’de mevcut Belediyelerimizi koruyup yeni Belediyeler kazanacağımıza olan inancımızla aday belirleme sürecimizi başlatıyoruz. Adaylarımızı belirlerken örgütümüzün ve hemşehrilerimizin fikirleri her zaman söylediğimiz gibi en önemli kriterimiz olacaktır.

Gerçekçi projeleri olan, halka dokunan, vizyon sahibi adaylarımızla Denizli’de başarı öyküsü yazacağız” ifadelerini kullandı.

SEÇİMLERE HAZIRIZ

Her merkezde sorunlara hakim olduklarını ve çözüm üretecek adaylara sahip olduklarını belirten Horzum; “ Her İlçede bölgeye hakim, sorunlarını bilen ve bu sorunlara çözüm yaratabilecek adaylarımızla tüm Denizli’yi Cumhuriyet Halk Partili belediyelerle buluşturacağız. İl ve İlçe örgütlerimizle yerel seçimlere hazırız.

AK Partili Şahin Tin Çin temaslarını ve sonuçlarını değerlendirdi! “İpek yolunun anahtarı Türkiye!” AK Partili Şahin Tin Çin temaslarını ve sonuçlarını değerlendirdi! “İpek yolunun anahtarı Türkiye!”

Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliklerine başvuracak adaylarımızın 21 Kasım 2023, 28 Kasım 2023 tarihleri arasında ilçe başkanlıklarımıza veya il başkanlığımıza müracaat etmeleri gerekmektedir” diye konuştu. 

Editör: Tahir Aygün