Denizli Haber - Denizli'nin mermer sektörünün önde gelen işadamlarından İbrahim Yıldız ve eşi Gülbahar Yıldız, gösterişli bir sünnet düğünü düzenledi. Muhteşem bir atmosferde gerçekleşen düğün, Beyaz İnci'de yapıldı ve çok sayıda işadamı, siyasetçi ve çiftin yakınlarının katılımıyla gerçekleşti.

WhatsApp Image 2023-10-16 at 19.26.25

ATM'lerde yeni dönem! 81 ilde bayramdan sonra değişecek ATM'lerde yeni dönem! 81 ilde bayramdan sonra değişecek

Sünnet düğünü, ailelerin ve davetlilerin coşkulu katılımıyla renkli anlara sahne oldu. İbrahim ve Gülbahar Yıldız çifti, oğulları Alparslan'ın sünnet törenini sevdikleriyle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duydu. Davetlilere, Denizli'nin meşhur mermer işiyle ilgili özel hediyeler sunuldu.

WhatsApp Image 2023-10-16 at 19.26.26

Düğünde ayrıca bir Mevlevi gösterisi de gerçekleştirildi. Mevlevi dervişleri, semazen gösterisiyle konukları büyüledi ve etkileyici bir gösteri sergiledi. Davetliler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencede doyasıya dans edip müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

WhatsApp Image 2023-10-16 at 19.26.27

İbrahim ve Gülbahar Yıldız çifti, düğünleriyle sevdikleriyle birlikte unutulmaz anılar biriktirmenin haklı gururunu yaşadı. Bu özel gün, aile ve dostlar için sevgi, coşku ve mutlulukla dolu bir kutlama haline dönüştü.

WhatsApp Image 2023-10-16 at 19.26.27 (1)

Düğünde bir araya gelen işadamları, siyasetçiler ve çiftin yakınları, İbrahim ve Gülbahar Yıldız'a,  mutlu dileklerini iletti.

Böylelikle, Denizli'nin mermer sektörünün önde gelen isimlerinden olan İbrahim ve Gülbahar Yıldız çiftinin oğulları Alparslan için düzenlenen muhteşem sünnet düğünü, beyaz İnci'de gerçekleşen unutulmaz bir kutlama olarak tarihe geçti.

Editör: Tahir Aygün