Denizli Haber- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte iftar zamanında trafikte kalan vatandaşlara pide dağıtımına başladı. Ertemur; “Biz insan odaklı belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Vatandaşlarımız mesai saatinin bitimi ve iftar saati arasının dar olması nedeniyle pide alacak zaman bulamıyor. Vatandaşlarımızı mutlu etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak adına pide dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz aslında 31 Mart’ın ardından ‘Halk Ekmek’ projemizin bir başlangıcı oldu. ” dedi.

İftar Zamani Trafi̇kte Kalanlarin Pi̇desi̇ Ertemur’dan (2)

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, adaylık sürecinde insan odaklı çalışmalarına devam ediyor. 31 Mart’ta belediye başkanlığı görevine gelmesinin ardından odağının insan olacağını her fırsatta vurgulayan Ertemur, Ramazan ayında iftar saatinde trafikte kalan vatandaşlara pide dağıtımını gerçekleştiriyor.

İftar Zamani Trafi̇kte Kalanlarin Pi̇desi̇ Ertemur’dan (3)

“VATANDAŞIMIZIN HAKKINI VATANDAŞIMIZA REKLAM YAPMAK İÇİN KULLANIYORLAR”

Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertemur; “Nerede o eski Ramazanlar sözünü çok fazla duyar olduk. Ramazan ayında yardımlaşmanın en üst seviyede gerçekleştiği günleri özler olduk. Vatandaşlarımızın aynı sofrada buluştuğu günleri özledik. Pamukkale’mizde Ramazan ayında vatandaşların verdiği vergilerle düzenlenen iftarların vatandaşlarımıza bir lütuf olarak anlatıldığı günler yaşıyoruz. Vatandaşımızın hakkını vatandaşımıza reklam yapmak için kullanıyorlar. Buna itiraz ediyoruz. Biz vatandaşın hakkını vatandaşımıza geri vermeye geliyoruz” dedi.

İftar Zamani Trafi̇kte Kalanlarin Pi̇desi̇ Ertemur’dan (4)

“HALK EKMEK PROJEMİZİN BAŞLANGICI”

Pide dağıtımının 31 Mart’ın ardından göreve gelmelerinin ardından hizmete alacakları ‘Halk Ekmek’ projesinin başlangıcı olduğunu dile getiren Ertemur; “Mübarek Ramazan ayının içindeyiz. Vatandaşlarımızın hayatını nasıl kolaylaştırırız, paylaşmayı nasıl teşvik ederiz düşüncesindeyiz. Ramazan ayı yardımlaşmayı gerektirir. Biz insan odaklı belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Vatandaşlarımız mesai saatinin bitimi ve iftar saati arasının dar olması nedeniyle pide alacak zaman bulamıyor. Vatandaşlarımızı mutlu etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak adına pide dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz aslında 31 Mart’ın ardından ‘Halk Ekmek’ projemizin bir başlangıcı oldu.” Diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün