Denizli Haber - İlçe genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Merkezefendi Belediyesi, girişimci kadınlara destek olmayı sürdürüyor. Daha önce birçok kez düzenlenen ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’ aile bütçelerine katkı sağlamaya devam ediyor. Daha önce stant açmamış girişimci kadınlar ile Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kontenjanla sınırlı festivalde yer almak isteyen girişimci kadınlar başvurularını Sanat Merkezi’nden yüz yüze yapabilecek.

GİRİŞİMCİ KADINLAR VE EL EMEĞİ FESTİVALİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI

“KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Merkezefendi’nin Sporcusu Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nden Derece İle Döndü Merkezefendi’nin Sporcusu Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nden Derece İle Döndü

Girişimci kadınlara her zaman destek olacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kadınlarımızın; mutlu, huzurlu ve sosyal olduğu bir ilçe için çalışmalar gerçekleştirdik. Kültürden sanata, spordan eğitime birçok alanda faaliyetlerde bulunduk. ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’mize daha önce stant açmamış olan girişimci kadınlarımız için başvuruları başladı. Birbirinden keyifli etkinliklerin olduğu festivalimiz ile hem kadınlarımıza destek oluyor hem de bir arada olmalarını sağlayarak sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

GİRİŞİMCİ KADINLAR VE EL EMEĞİ FESTİVALİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI (3)

Editör: Tahir Aygün