Denizli Haber - Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, seçim kampanyasını kararlılıkla sürdürüyor. Sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren, ev ve esnaf ziyaretlerine yoğun bir tempoyla devam eden Başkan İnamlık, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İlçe Teşkilatıyla birlikte vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi ve yeni projelerini paylaştı.

İnamlik “Bi̇rli̇kte Başaracağiz!” (1)

CHP’nin çöken balkonundan düşüp ölen ilçe başkan yardımcısı toprağa verildi CHP’nin çöken balkonundan düşüp ölen ilçe başkan yardımcısı toprağa verildi

AK PARTİ TAVAS AİLESİ SAHADA!

Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, AK Parti Tavas İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Sanayi esnaflarını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaflarla tokalaşıp bilgi paylaşımında bulunan Başkan İnamlık ziyaretleri sırasında, esnaflara bol ve hayırlı kazançlar diledi. Esnafların da samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından memnuniyet duydukları görüldü.

İnamlik “Bi̇rli̇kte Başaracağiz!” (2)

BAŞKAN ADAYI İNAMLIK: BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan ve gece gündüz demeden çalışmaya devam eden Başkan İnamlık; “ Esnaflarımızı ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinliyoruz. Hemşehrilerimizin yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve hizmetlerimizi daha büyük bir şevkle yapıyoruz. Yaptığımız hizmetler neticesinde gittiğimiz her yerde vatandaşların güler yüzü ile karşılaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar yaparak, Tavasımızın değerine değer katıyor, daha da ileriye gitmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Halkımızla aramızda büyük bir sevgi bağı var. AK Parti Tavas ailesi olarak birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Kazanan Tavas, kazanan halk olacak! “ dedi.

İnamlik “Bi̇rli̇kte Başaracağiz!” (3)

Editör: Tahir Aygün