Denizli haber - İyi Parti Pamukkale İlçe yönetimi, oy kullanacak olan 712 sandık görevlisini eğitimden geçirdi. İki gün süren eğitimde sandık görevlilerinin görevleri ve sorumlulukları anlatıldı. Eğitimin ikinci gününde İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İl Başkanı Özer Tunçtürk ve Pamukkale İlçe Başkanı Türkay Berberoğlu sandık görevlileriyle bir araya geldi.

WhatsApp Image 2023-04-30 at 19.46.33

Yasin Öztürk seçimin önemine vurgu yaparak, sandık görevlilerinin büyük sorumlulukları olduğunu söyledi. İl Başkanı Özer Tunçtürk de sandık görevlisi tüm iyi partililerin sandıklara sahip çıkmaları gerektiğini belirtti.

WhatsApp Image 2023-04-30 at 19.46.33 (1)

İlçe Başkanı Türkay Berberoğlu ise millet İttifakı olarak Pamukkale'de daha dikkatli olacaklarını ve her iki partinin oylarına sahip çıkacaklarını dile getirdi. Berberoğlu, Chp adına da görev yapacaklarını sözlerine ekledi.

Sandık görevlileri, eğitim sonrası oy kullanma işlemlerinde daha dikkatli ve sorumlu davranacaklarına söz verdiler. İyi Parti Pamukkale İlçe yönetimi de oy kullanımının dürüst ve adil olması için gereken tüm önlemleri aldıklarını açıkladı.

Editör: Tahir Aygün