Denizli Haber - İYİ Parti Pamukkale Kurucu İlçe Başkanı ve Türk Ocağı Denizli Şubesi eski Başkanı Avukat Adem Süpçin, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü. Süpçin’in vefatı, ailesi, sevenleri ve Denizli'deki siyasi camiada büyük üzüntü yarattı.

YASİN ÖZTÜRK’TEN TAZİYE MESAJI

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, sosyal medya üzerinden yayımladığı taziye mesajında, “Adem Süpçin kardeşim, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşmüş, Rahmet-i Rahman’a kavuşmuştur. Merhuma Cenab-ı Hak’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum,” ifadelerine yer verdi.

449470175 10161763845474727 2734754313226618063 N

DENİZLİ’DE BÜYÜK ÜZÜNTÜ

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Adem Süpçin’in vefatı, başta İYİ Parti camiası olmak üzere, Denizli’deki tüm siyasi ve sivil toplum kuruluşları tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. Süpçin’in, İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı görevindeki çalışmaları ve Türk Ocağı Denizli Şubesi başkanlığı dönemi boyunca gerçekleştirdiği projelerle hatırlanacağı belirtildi.Merhum Adem Süpçin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Editör: Tahir Aygün