Denizli Haber - Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu'nun açılış konuşması ile başlayan panele, DSO Meclis Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, DSO Yönetim Kurulu Üyesi Enis Emre Boz, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar, Denizli KalDer Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Ateş ve Denizlili sanayiciler, firma yetkilileri ile yöneticileri katılım sağladı.

''KalDer ile Sanayi Odamızın arasındaki iş birlikleri, sanaycilerimiz için artı değer sağlayacaktır''

Denizli'de aramızdan ayrılanlar 24-02-2024 Denizli'de aramızdan ayrılanlar 24-02-2024

Açılış konuşmasına, katılımcılara ve konuşmacılara panele gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkürleriyle başlayan Başkan Selim Kasapoğlu, sanayiciler ile KalDer arasındaki ilişkilerin artmaya başladığını söyleyerek, Sanayi Odasının KalDer şubeye ev sahipliği yapmasının önemli bir olgu olduğunu vurguladı. Başkan Kasapoğlu ayrıca iki kurum arasındaki iş birliklerinin güçlenerek devam edeceğini ve Denizlili sanayiciler için verimli çalışmaların ortaya konulacağından bahsetti. Sürdürülebilirlik ve verimlilik noktasında önemli adımların atılmasının ve bu adımların işi bilen ehli uzmanlarla devam ettirilmesinin firmalar için önemli olduğunu vurguladı.

Panele konuşmacı olarak katılan Araştırmacı ve Sürdürülebilirlik Danışmanı Ali Gizer, Türkiye ve Dünya eksenindeki ekonomik ve iktisadi gelişmeleri tarihsel anektodlarla aktararak, sürdürülebilirlik kavramı üzerinde durdu.

Editör: Tahir Aygün